LNK586DG

Интегрални Кола

120 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010259 Категорија

Опис

IC OFFLINE SW SO-8C

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра