Прекинувач 0-1 2х6А 2 плус 2 контакти

Прекинувач

50 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010241 Категорија

Опис

• Боја: Црвена • Верзија: 250 V – 6A • Димензии: 21 x 15mm

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра