Леткум – Letkum na Topol Vozduh GORDAK 850B

Леткум на Топол Воздух

6,600 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 005922 Категорија

Опис

Станица за лемење и одлемување на топол воздух СМД. Димензии: 225mm W x 160MM H x 145MM. Капацитет : 23l/min, 850W.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра