Плафоњерка – LED Panel 18W 6500K Nadgraden Okrugli

LED Panel

390 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008667 Категорија

Опис

Моќност : 18W Часови : 30 000 Часови CCT : 6400K Напон : 170-240V 50/60Hz Струја : 150mA Температура : -20C – +50C Лумен : 1350LM

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра