Диода – LED Diodi za LED TV 3535 6V

ЛЕД диоди за ЛЕД ТВ

50 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010176 Категории ,

Опис

ЛЕД диода за LG лед тв. Модел на лента LGIT A. 3535 6V 200mA

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра