ЦЦФ Неонка – Lamp-CCF524ММ 24″

Неонка за LCD Монитор

490 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008648 Категорија

Опис

CCF Неонка 524mm за 24 инчен LCD дисплеј

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра