Лампа за Телевизор – LAMP-CCF26320 за 15″ TFT

ЦЦФ Лампа за лцд монитор

305 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005734 Категорија

Опис

Флуресцентна светилка за поправка за 15" TFT-LCD монитори. Вклучен сет на жици со дијаметар од 2,6 мм и 320 мм и 2 силиконски капачиња за изолација.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра