L4918

Интегрални Кола

90 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007415 Категорија

Опис

+ Filter, +8,5V, 0,25A

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра