KP1628PP2

Интгрални Кола

100 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010228 Категорија

Опис

128×8 Bit, Tuning-Speicher/memory (MDA 2062)

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра