Терестријален Ресивер – SET TOP BOX V-Tech DVB-T2 MPEG4 H.264

SET TOP BOX

990 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004002 Категорија

Опис

Приемник ДВБ-Т2 за дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА. DVB-T2 H.264, AVC, MPEG4, MPEG2 Стандард -HDMI (до 1080P) Излези – подржува EPG Display Present/Next TV Program -RF IN, RF OUT, COAXIAL, HDMI OUT, SCART.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра