Држач за Микрофон – KN-MICCLAMP3

Microphone holder

160 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 008339 Категорија

Опис

Држач за микрофон со поврзување од 5/8" и 3/8"

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра