KIA7230P-KEC

Интегрални Кола

20 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006156 Категорија

Опис

Stereo audio amplifier 2 x 2,4W

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра