KIA7042P-KEC

Интегрални Кола

10 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007945 Категорија

Опис

Volt. Detection, lo reset, 4,2V

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра