KIA6282K-KEC

Интегрални Кола

70 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 007406 Категорија

Опис

2x NF-E, 4,6W(12V/4R), Ucc=6..15V

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра