KIA6281H-KEC

Интегрални Кола

130 ден

Достапност:

Само 2 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006151 Категорија

Опис

2x NF-E, 2x 5,8W(13,2V/4к), Ucc=9..18V

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра