KIA6232K-KEC

Интегрални Кола

100 ден

Достапност:

✅ На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007405 Категорија

Опис

2XNF-E , 16V , 2A , 2X2W (9V/4R)

 

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра