KA7630-SSU

Интегрални Кола

40 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007400 Категорија

Опис

Voltage regulator, voltage stabilizer, linear IC

5,1V/0,5A, 8V/0,5A, 12V/0,1A

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра