KA2914A-SSU

Интегрални Кола

80 ден

Достапност:

Само 2 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006143 Категорија

Опис

CTV, Video-, Ton-ZF, neg. AGC, Ucc=12V

Замена : TA7680 

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра