KA22427-SSU

Интегрални Кола

50 ден

Достапност:

✅ На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006144 Категорија

Опис

AM/FM-Radio, NF-V+E, Ucc=3..12V

Замена: S1A0427BOR-DO

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра