KA22233-SSU

Интегрални Кола

15 ден

Достапност:

Само 2 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007399 Категорија

Опис

2x 3 Band Graphic Equal., Ucc=5..15V

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра