KA2210-SSU

Интегрални Кола

120 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007941 Категорија

Опис

2x NF-E, 18V, 3,5A, 2×5,5W(13V/4R)

Замена: LA4445

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра