KA2206B-SSU

Интегрални Кола

30 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006139 Категорија

Опис

2x NF-E, 15V, 2×2,3W(9V/4R)

Замена: KA 22061, LA 4182..4183, TEA 2025

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра