Кабел со Конектори – ISO-VOLKSWAGEN ISOCVWAGVA ISO Adapter Cable

Volkswagen | 0.15 m | Round | PVC | Polybag

260 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004086 Категорија

Опис

Кабел со конектори за автомобилско радио ИСО.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра