Кабел со Конектори – ISO-STANDARD ISOCSTANDVA

Standard ISO Cable | Radio connector – 2x Car connector | 0.15 m | Multi-Colour

160 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004090 Категорија

Опис

Кабел со конектори за автомобилско радио ИСО.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра