Кабел со Конектори – Nedis ISO-KENWOOD16P ISOCKW16PVA

Kenwood 16-Pin ISO Cable | Radio connector – 2x Car connector | 0.15 m | Multi-Colour

170 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005469 Категорија

Опис

Погоден за Kenwood (16 пински).

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра