Кабел со Конектори – ISO-KENWOOD12P

Авто Аудио

260 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 004112 Категорија

Опис

Кабел со конектори за автомобилско радио ИСО.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра