IR2130-SMD

Интегрални Кола

440 ден

Достапност:

❌ Нема на залиха

Шифра: 008102 Категорија

Опис

MOSFET Gate Driver, Uoffs=-5..600V

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра