ICE2QS03

Интегрални Кола

160 ден

Достапност:

✅ На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008542 Категорија

Опис

Quasi-Resonant PWM Controller

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра