ICE2QS01

Интегрални Кола

160 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008541 Категорија

Опис

Quasi-Resonant PWM Controller

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра