Батерија – 850mAH Rech. NI-MH AAA EnerGenie Instant

NiMH-technology

100 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004687 Категорија

Опис

ЦЕНАТА Е ЗА 1 (ЕДНО) ПАРЧЕ !!! Подобрена NiMH технологија за полнење Задржува до 70% полнење до 1 година Погоден за дигитални фотоапарати, далечински управувачи итн. Спецификации Напон: 1,2 V DC со капацитет 850 mAh

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра