Хард Диск – HDD 3.5″ 8TB Western Digital WD Red Plus NAS SATA3 128MB WD80EFZZ

Хард Диск

12,980 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 008807 Категорија

Опис

WD80EFZZ Капацитет: 8 TB Брзина на ротација: 5640 RPM Кеш: 128 MB Интерфејс: SATA 6Gb/s Внатрешен пренос: до 185 MB/s Технологија на снимање: CMR

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра