mk Macedonian

Фотокопирна Хартија Fabriano Copy Paper Copy 3 A4 80gr. 500/1

Хартија А4 фотокопирна

340 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 022222 Категорија

Опис

Хартија Fabriano Copy 3

A4 формат.

500 листови 

 

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра