HA1394-HIT

Интегрални Кола

50 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006124 Категорија

Опис

2x NF-E, 35V, 4,5A, 2×8,2W(25V/8R)

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра