HA1392-HIT

Интегрални Кола

195 ден

Достапност:

Само 2 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006123 Категорија

Опис

2x NF-E, 4A, 20V, 2×4,3W(12V/4R)

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра