HA1370-HIT

Интегрални Кола

524 ден

Достапност:

Само 2 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007936 Категорија

Опис

NF-E, ±30V, 7,5A, 18W(±25V/4..8R)

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра