HA1361-HIT

Интегрални Кола

70 ден

Достапност:

Само 2 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007377 Категорија

Опис

NF-E, 9V, 2,25A, 1W(6V/4R) 

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра