HA13128-HIT

Интегрални Кола

370 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006131 Категорија

Опис

2x NF-E,18V 4A, 2x22W(BTL,14V/4R),50dB

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра