HA13118-HIT

Интегрални Кола

40 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006129 Категорија

Опис

NF-E, 18V, 4A, 18W(13V/4R, BTL)

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра