Фасонка – Grlo porcelan Е27 za plafon so drzac

Фасонка

65 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 002072 Категорија

Опис

Фасонка за сијалица со грло Е27, материјал – порцелан.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра