FSL206MR

Интегрални Кола

100 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010161 Категорија

Опис

Green Mode Fairchild Power Switch (FPS™). Features.

? Internal Avalanche-Rugged SenseFET: 650V. 

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра