Флуо Цевка 30W T8 908mm

Флуо Цевка

80 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004905 Категорија

Опис

Флуо Цевка 30W T8 908mm.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра