Сијалица – FLUO CEVKA 18W 6500K Hyundai

Флуо Цевка

60 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005829 Категорија

Опис

Флуо цевка 18W/54-765 6500K

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра