FDS9945

Интегрални Кола

65 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 002525 Категорија

Опис

Dual MOSFET, Dual N Channel,

3.5 A, 60 V, 100 mohm, 10 V, 2.5 V

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра