FDS6875

Интегрални Кола

150 ден

Достапност:

✅ На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002524 Категорија

Опис

Dual MOSFET, Dual P Channel, 6 A,
-20 V, 0.024 ohm, -4.5 V, -800 mV

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра