FDD6637

Интегрални Кола

110 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008441 Категорија

Опис

P-Channel 35V 13A (Ta), 55A (Tc) 3.1W (Ta),
57W (Tc) Surface Mount D-PAK (TO-252)

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра