Фастонг Конектор – Fastong ST-265

Fast on ring yellow

ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004616 Категорија

Опис

Боја: Жолта • 4.0-6.0mm2

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра