Фастонг Конектор – Fastong ST-205

Fast on ring yellow

ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004322 Категорија

Опис

А: 8.4 Б: 12.0 Боја: Жолта • 2.5-6.5 mm2

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра