Фастонг Конектор – Fastong ST-003

Fast on ring red

ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 009980 Категорија

Опис

А: 5.3 Б: 8.0 • Боја: Црвена • 0.5-1.5mm2

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра