FAN6300A

Интегрални Кола

120 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008523 Категорија

Опис

Highly Integrated Quasi-Resonant PWM Controller

 

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра