Детска заштита за Штекер – Goobay Contact Protection for Sockets, white Content:5 pieces per set 51319

Детска Заштита за штекер

100 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003484 Категорија

Опис

Детска заштита за монража на шуко штекер. Цената е за едно пакување кое соддржи 5 парчиња.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра